KRS: 0000362564 | NR KONTA: 44 1090 1043 0000 0001 4778 3730
KRS: 0000362564 | NR KONTA: 44 1090 1043 0000 0001 4778 3730

O Fundacji

„Każde dziecko zasługuje na to, by je chronić, by walczyć o jego zdrowie i życie. Każdemu chcemy dać tę szansę.”

                                                               Joanna Kostecka, założycielka Fundacji Mam serce

 

Nie epatujemy nieszczęściem, nie ubarwiamy rzeczywistości, pokazujemy prawdziwe historie i podopiecznych – jacy są, z czym się zmagają.

Nie chcemy przytłoczyć Cię ogromem nieszczęścia i chorób, chcemy dać Ci przyjemność i satysfakcję, jaką daje pomaganie. My stwarzamy okazje, reszta należy do Ciebie!

 

Pomagamy już od 2010 r.

Nasi podopieczni to dzieci z wadami serca, z nowotworami oraz ciężkimi wadami genetycznymi, dla których możliwości leczenia w Polsce już się wyczerpały – znajdujemy dla nich ratunek za granicą

Finansujemy także leczenie i rehabilitację w kraju oraz sprzęty rehabilitacyjne dzieciom z niepełnosprawnościami

Wspieramy placówki medyczne, wyposażamy polskie szpitale w niezbędny sprzęt

Aktywnie działamy na rzecz podopiecznych prowadząc kampanie w internecie, mediach społecznościowych, wysyłamy mailingi, współpracujemy z portalem siepomaga.pl

Z każdej wpłaty rzetelnie się rozliczamy – patrz Sprawozdania finansowe

Darowizny przekazywane na rzecz podopiecznych Fundacji są w 100% przekazywane na leczenie dzieci

Jako jedna z nielicznych fundacji nie pobieramy prowizji za prowadzenie subkont naszych podopiecznych

Naszym celem jest nie tylko wsparcie finansowe, które umożliwia walkę z chorobą dziecka. Chcemy także ofiarować swój czas, swoje doświadczenie, swoją troskę i swoje SERCE

Dane Fundacji

Fundacja Mam serce
ul. Dereniowa 10/91
02-776 Warszawa

KRS: 0000362564
NIP: 5213581779
REGON: 142538086

KONTA BANKOWE
SANTANDER BANK:
PL: 44 1090 1043 0000 0001 4778 3730
MILLENNIUM BANK:
PL: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325
EUR: PL23 1160 2202 0000 0001 7599 1564
USD: PL50 1160 2202 0000 0001 7599 1660
SWIFT: BIGBPLPW

Opinie

 • Fundacja, w której każdy ma serce na dłoni – dla tych, którzy najbardziej tego serca potrzebują. Współpracujemy od wielu lat i udało nam się rozświetlić wiele dziecięcych światów. Dziękujemy!

  Siepomaga.pl
 • Fundacja Mam serce… tak, w pełnym tego słowa znaczeniu – z sercem i to jakim. Jako koordynator Fundacji Odzyskać Radość pragnę na Państwa ręce złożyć najgorętsze podziękowania. Trudno nawet słowami opisać naszą wdzięczność za wszystko, co dla nas zrobiliście. Pomoc okazała się nieoceniona, tym bardziej w tym trudnym czasie dla naszych maluchów. Dzięki Wam możemy ratować ich życie i czuć się bezpiecznie. Jesteście Aniołami

  Fundacja Odzyskać Radość
 • To wspaniała fundacja. Osoby z jakimi mieliśmy i mamy kontakt przy zbiórkach na leczenie naszej córki to anioły, cudowne kobiety z wielkim sercem. Zawsze nas wspierały, pomagały, poruszyły niebo i ziemię aby znalazły się środki na operację Tośki. Dziękujemy.

  Ewelina Kannenberg – Polańska, mama Tosi
 • Fundacja, która wspiera i pomaga dzieciom niepełnosprawnym. Panie mają czas i serce dla chorych dzieci i dają nam odczuć, że one i my rodzice jesteśmy dla nich ważni.

  Mieczysława Labus, mama Jagódki
 • To wspaniała fundacja, z którą współpracuję już parę lat, robi wspaniałe rzeczy, pomaga małym bezbronnym dzieciaczkom pokrzywdzonym przez los, a co najważniejsze wiemy, jakie są efekty tej pomocy.

  Teresa Danielczuk
 • Bezinteresowna, skuteczna pomoc i wsparcie, jakimi obdarzane są chore dzieci i ich rodzice w walce o powrót do zdrowia. Dziękujemy z całego serca.

  Małgorzata Skurska, mama Julii
 • Nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami wdzięczności, jaką czujemy wobec fundacji Mam serce. Dzięki ich zaangażowaniu udało się poruszyć serca ludzi, którzy wsparli nas w ratowaniu życia naszego syna Bartusia. W czasach, kiedy panuje powszechna opinia, że ludzie są obojętni na potrzeby innych, Wy udowodniliście, że tak nie jest. Z całego serca pragniemy podziękować za okazaną bezinteresowną pomoc, rodzice Bartka.

  Michał Paliga, tata Bartka

  Nasz fundacyjny ORGANIZM – łączy nas wielki apetyt na POMAGANIE!

  Zespół

  Joanna Kostecka – nasz fundacyjny MÓZG

  Twórca i I prezes Fundacji Mam serce. Historia choroby jej córki sprawiła, że pomaganie innym dzieciom stało się częścią jej życia. Asia zachęca do działania, pcha nas do przodu, nigdy się nie poddaje. Wymaga wiele od siebie i wspiera innych w rozwoju. To osoba pełna życia i wielu talentów. Tworzone przez nią unikatowe obrazy i grafiki to prawdziwe perełki. Autorka najbardziej wzruszających filmów o naszych podopiecznych. Jej zdolności polonistyczne sprawdzają się w redagowaniu fundacyjnych tekstów. Zawsze gotowa na nowe wyzwania! Mama trójki dzieci, które są jej inspiracją, motywacją i z którymi nigdy się nie nudzi.

  Katarzyna Kalfas-Walczak – nasze fundacyjne SERCE

  Jest w fundacji od jej początku i zna ją od podszewki. Kasia emanuje dobrą energią, siłą i wrażliwością. O każde dziecko zawsze walczy do końca, a w każdą zbiórkę angażuje się w 100%. Z nią nie ma rzeczy niemożliwych, jest dociekliwa i dokładna w swoim działaniu. Pełna empatii dla każdej potrzebującej rodziny. Zawsze profesjonalna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem w fundraisingu. Praca w fundacji jest jej pasją i dzięki niej nasi podopieczni są w najlepszych rękach. Mama małej Lenki, z którą lubi spędzać aktywnie czas.

  Kamila Bayindir – nasze OCZY

  Te oczy nie przegapią żadnego posta, lajka, udostępnienia. Każde stories na Instagramie, prezentacja czy wydarzenie na Facebooku są jej autorstwa. Kamila ma głowę pełną pomysłów, robi wiele rzeczy w tym samym czasie i goni niedoścignione. Do każdego działania podchodzi zadaniowo, ambitnie i dokładnie, a efekty jej pracy są zawsze spektakularne, bywa, że zabawne. Ciepła, dobra, z sercem na dłoni, potrafi pomóc każdemu. Znajdzie nić porozumienia z każdym – przez lata była związana ze środowiskiem międzynarodowym. Mama dwóch nastolatek, które są jej całym światem.

  Joanna Popielecka – nasz GŁOS

  Jest specjalistką od finansów. Zawsze dopina wszystko na ostatni guzik, notuje, wprowadza w tabelę, nie da się przed nią ukryć żadnego błędu. Dzięki niej przelewy robione są terminowo, a konta naszych podopiecznych prowadzone wzorowo! Lubi ludzi, a ludzie lubią ją! Dla swojej nastoletniej córki jest największą podporą i najlepszą przyjaciółką.

  Rada Fundacji

  Aleksandra Komosińska

  Sylwia Węglarz-Groń

  Fundator

  Marcin Kostecki

  Zapisz się do newslettera

  70