Jedyny ratunek za granicą!

Alex Miłaszewicz, 7 lat
Czas zbiórki: 20152019
Czas zbiórki: 2015 – 2019

Dzięki Wam zebraliśmy
373 626 PLN

Alex Miłaszewicz dziękuje z całego serca
 • 2019. Na początku kwietnia Alex z mamą ponownie polecieli do Mayo Clinic kontynuować badania.

  2018. Zdaniem lekarzy z Mayo Clinic Alex ma chorobę jelit, ale trudno było ustalić, co powoduje u niego zapalenie jelita cienkiego oraz wrzody w przełyku.

  W kolejnych miesiącach chłopiec przeszedł badania w klinice, gdzie pobrano bardzo dużą liczbę wycinków z jelit i przełyku – stwierdzono, że zmiany się cofnęły, ale nadal nie ma diagnozy, a objawy się utrzymują.

  W SUMIE PRZEKAZALIŚMY:

  Diagnostyka i leczenie, Mayo Clinic w USA (2018)

  76 437 zł

  Diagnostyka i leczenie, Mayo Clinic w USA (2017)

  102 869 zł

  Diagnostyka i leczenie, Mayo Clinic w USA (2015)

  78 960 zł

  Badania i konsultacje w Polsce

  108 557 zł

  Leki

  6 800 zł
 • Musimy dokończyć badania i leczenie – innego sposobu, by pomóc Alexowi, nie ma! Lekarze przedstawili nowy kosztorys badań, droższy od poprzedniego o ponad 20 tysięcy dolarów! Są już blisko odkrycia, co jest chłopczykowi… Jeśli jednak nie zbierzemy pieniędzy, badania się nie odbędą! To będzie oznaczać tylko jedno – powrót do Polski i porażkę. Brak leczenia. Mamy mało czasu na pomoc! Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka na leczenie chłopca: https://www.siepomaga.pl/pomoz-alexowi.


  Każdy posiłek to niewyobrażalne cierpienie dla 3,5-letniego Alexa, każda próba karmienia kończy się ostrymi bólami brzucha, biegunką, wymiotami, wysypką, obrzękami twarzy. Chłopczyk na wszystkie produkty i leki reaguje ostrą reakcją alergiczną.  Doszło już do tego, że jego organizm bierze białko z samego siebie, czyli „zjada się sam”.

  Nikt w Polsce nie potrafi zdiagnozować choroby, nikt nie umie chłopcu pomóc… Jeśli nie wyjedzie na leczenie do USA, gdzie rozpoznają podobne choroby, może dojść do tragedii, Alex przestanie w ogóle przyjmować jakiekolwiek pokarmy…

  W 2015 roku dzięki pomocy darczyńców chłopiec wyjechał do kliniki w USA. Tam świetnie zareagował na podane leki i jedzenie, jednak  po 6 miesiącach leki przestały działać,  a co najgorsze  ̶  uczulił się na nie. W tej sytuacji konieczne są rozszerzone badania i zmiana leków.

  Specjaliści z Mayo Clinic w USA chcą poprowadzić dalsze leczenie Alexa, które jest dla niego jedyną szansą. Niestety koszty terapii są ogromne  ̶   ok. 40 000 $ (prawie 150 000 zł)!

  Rodzina miała jechać na leczenie w lipcu, niestety z uwagi na brak środków przyjęcie do kliniki przesunięto na początek września  ̶  bardzo wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się do tego czasu zebrać potrzebną kwotę. Nie ma innego wyjścia, Alexowi trzeba pomóc. Nie pozwólmy, żeby chłopiec nadal tak bardzo cierpiał i ginął w oczach…


  Alex w mediach

Słowa wsparcia

Na razie nie ma słów wsparcia.

Napisz pierwsze słowa wsparcia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzięki Wam zebraliśmy
373 626 PLN

Alex Miłaszewicz dziękuje z całego serca

Słowa wsparcia

Na razie nie ma słów wsparcia.

Napisz pierwsze słowa wsparcia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *