Pojedyncze przypadki na świecie, w Polsce prawie nie ma, a mojej córeczce się przytrafiło! Julia cierpi na chorobę genetyczną Zespół Pfeiffera (typ I) – zespół wad wrodzonych, charakteryzujący się m. in. zrośnięciem szwów czaszkowych i deformacją twarzoczaszki oraz zespół Arnolda-Chiariego – malformację tyłomózgowia i czaszki. Ponadto dziewczynka ma jaskrę wrodzoną i niedosłuch przewodzeniowy.

Przeszła już 4 operacje, niewyobrażalnie skomplikowane i bolesne, które w ogromny sposób odmieniły jej życie. Przeszła przez piekło by być na ziemi. Jest świadomą i inteligentną dziewczynką, której marzeniem było zostać baletnicą lub pianistką.

Kolejna operacja pozwoli Julii chodzić bez bólu

Choroba niestety odebrała jej tę możliwość. Sukcesem jest chodzenie, które niedługo stanie się niemożliwe, jeśli Julka nie przejdzie operacji nóżek, ponieważ cały czas chodzi na zgiętych nogach i przez to deformuje sobie również biodra. Operacja odbędzie się w Paley European Institute w Warszawie. Koszt tej operacji to 284 648,75 zł nieosiągalny dla nas.

Bez pomocy takich ludzi jak Ty, nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie udało nam się dojść. Proszę bądź dalej z nami, walcz i nie rezygnuj. Jeśli się poddasz, odbierzesz mojemu dziecku szansę na normalne życie! Zrobiłeś już tak wiele, nie proszę o dużo więcej. Po prostu bądź, bo wtedy i ona będzie z nami….

Małgorzata i Grzegorz Skurscy, rodzice Julii

Dane do przelewu

Fundacja Mam serce ul. Dereniowa 10/91 02-776 Warszawa Nazwa banku: Millennium Bank Numer konta: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325 Tytuł przelewu: Julia Skurska

Płatność online

*Licznik jest aktualizowany 2 x dziennie