Tętniak ciągle rośnie, a serduszko słabnie… Uratuj Zuzię przed śmiercią!

Zuzia Bereza, 2 lata
Czas zbiórki: 20212021
Czas zbiórki: 2021 – 2021
 • 20.10.2021 r. Zuzia przeszła operację serca. Kardiochirurdzy wykonali koronkową robotę! Wymienili łaty na sercu, wycięli cały stent, poszerzyli tętnice płucne, pień płucny, tętnice dogłowowe, tętnice wieńcowe, tętnicę podobojczykową oraz usunęli śmiertelnie niebezpiecznego tętniaka. Dziewczynka po operacji bardzo szybko nabrała sił i dzięki temu została wcześniej wypisana ze szpitala, a już 18 listopada wróciła do Polski.,

  19.10.2021 r. odbyło się cewnikowanie serca Zuzi w bostońskiej klinice. Zabieg został wykonany w nietypowy sposób – przed nim Zuzia była zabrana na salę operacyjną, gdzie lekarze otworzyli jej klatkę piersiową i podłączyli ją pod zewnętrzny obieg krwi. Nie jest to standardem przy cewnikowaniu, ale z racji problemów Zuzi przy narkozie ze spadającym tętnem oraz z uwagi na samą wadę lekarze stwierdzili, że chcą minimalizować ryzyko. Cały zabieg zniosła perfekcyjnie. W trakcie cewnikowania lekarzom udało się poszerzyć tętnice płucne – te, do których nie będzie mógł dostać się kardiochirurg w trakcie operacji.

  13 października 2021 roku Zuzia wraz z rodzicami przyleciała do USA. Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu mogliśmy zakupić im bilety lotnicze.

  Kochani dokonaliście tego! Sprawiliście, że nasza córeczka będzie miała operację! Zuzi serduszko będzie naprawione. Nie wiemy jak Wam dziękować! Spadł nam ogromny kamień z serca! Uratujemy nasze dziecko! Nie dalibyśmy rady bez Was! To co się wydarzyło w ostatnim czasie, to wszystko co od Was dostaliśmysłowa wsparcia, Wasze cegiełki, Waszą aktywność na licytacjach i w zbiórkach offline – przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Wasza postawa daje nam siłę do dalszej walki o zdrowie Zuzki. Jeszcze raz Wam z całego serca dziękujemy!! Będziemy wdzięczni do końca życia za to co zrobiliście! – Natalia, Maciek i Zuzia.

  W SUMIE PRZEKAZALIŚMY:

  Operacja serca w Boston Children's Hospital w USA (2021)

  821 569 zł

  Lot do kliniki w USA

  26 250 zł
 • Narodziny córeczki to był najbardziej wyczekiwany dzień w naszym życiu! Zuzia przyszła na świat 2 czerwca 2019 r. Była naszą cudowną, wymarzoną dziewczynką, kochaną od momentu dwóch kresek na teście ciążowym. Pierwsze szczęśliwe chwile minęły bardzo szybko i zostały przerwane niepokojącymi wiadomościami od lekarzy. Opanował nas lęk, ale szczerze wierzyliśmy, że to nic poważnego i niedługo będziemy się cieszyć wspólnymi chwilami. Żadne z nas nie przeczuwało nawet, że już wkrótce szpital stanie się naszym drugim domem…

  Szmery w serduszku

  W czasie badania, tuż przed wypisem ze szpitala położniczego, lekarza zaniepokoiło serduszko Zuzi i skierował ją na echo. Wykazało ono, że w sercu są małe dziurki między komorami. Przeniesiono nas do innego szpitala, na oddział kardiologii dziecięcej i pediatrii. Tam wykonano szereg innych badań, które niestety potwierdziły pierwszą diagnozę. Ubytek przegrody między komorowej – VSD. Wrodzona wada serca. Przeżyliśmy ogromny cios, doświadczyliśmy bólu, jakiego dotąd nie znaliśmy i emocji, które ciężko było udźwignąć. Gdyby wtedy ktoś nam powiedział, że to dopiero część diagnozy, chyba umarlibyśmy z rozpaczy.

  Po powrocie do domu próbowaliśmy żyć normalnie, cieszyć się wspólnymi chwilami z naszą małą kruszynką. Radość nie trwała jednak długo. Bardzo szybko zaczęliśmy mieć trudności z karmieniem i usypianiem Zuzi. Następnie doszły problemy z rozwojem fizycznym, napięciem mięśniowym oraz brakiem przyrostu wagi. Po 5 miesiącach od narodzin Zuzi, na wizycie kontrolnej w szpitalu usłyszeliśmy kolejne miażdżące diagnozy. Hipoplastyczna (zwężona na całej długości) aorta, zwężenie łuku aorty powodujące ogromne ciśnienie i przerost serca, zwężony pień płucny i tętnice płucne. Do tego wszystkiego zespół Williamsa – rzadka choroba genetyczna, powodująca nie tylko wadę serca, ale także wady układu moczowego, wadę wzroku oraz zaburzenia endokrynologiczne. Dzieci z tą chorobą rozwijają się wolniej niż ich rówieśnicy.

  Dramatycznie trudna sytuacja

  Nie dowierzaliśmy i nie chcieliśmy przyjąć do siebie informacji o chorobie Zuzi. Przed wizytą byliśmy pewni, że w szpitalu usłyszymy: „Dziurki w sercu zarosły, a Zuzia jest zdrowa”. Zamiast tego z ust lekarzy padły słowa: „Sytuacja jest dramatyczna. Nigdy nie widzieliśmy tak poważnego przypadku zwężonych naczyń krwionośnych. Będziemy konsultować to z kardiochirurgami, ale może być tak, że nie podejmiemy żadnego działania.” Nie do końca jeszcze rozumieliśmy, co lekarze do nas mówią, usłyszeliśmy od nich, że nasze dziecko jest nieuleczalnie chore i w każdej chwili może odejść…

  Na szczęście mimo skomplikowanego przypadku lekarze podjęli decyzję o wykonaniu pierwszej, niezwykle ryzykownej operacji – poszerzeniu pierwszego odcinka aorty. Czas jej trwania określono na 4 godziny. Niestety ze względu na stan serduszka Zuzi trwała aż 12 godzin, podczas których nasze maleństwo kilkukrotnie reanimowano! Okazało się, że poszerzenie aorty się udało, natomiast serduszko córeczki nie dawało sobie rady z tymi zmianami i nie nadążało pompować krwi.

  Widok jaki ujrzeliśmy na sali pooperacyjnej rozdarł nam serca… maleńka istotka z wielkim plastrem na ranie pooperacyjnej, wśród gąszczu kabli, rurek i przewodów, bez których zabrakłoby jej sił do dalszej walki. Stan Zuzi był bardzo zły, chirurdzy nie zamykali jej klatki piersiowej, by w razie jakichkolwiek komplikacji mieć jak najszybszy dostęp do serduszka. Zuzia jednak postanowiła nam pokazać jak bardzo chce żyć, z dnia na dzień było coraz lepiej i po tygodniu od operacji lekarze mogli ją wybudzić.

  Coraz gorsze perspektywy

  Po miesiącu spędzonym w szpitalu wróciliśmy do domu, tym razem z nadzieją, że najgorsze już za nami. Byliśmy pewni, że od tej chwili będzie już tylko lepiej. Bo przecież główny problem naszej córeczki został naprawiony. Jakże się myliliśmy!

  Przy kolejnej wizycie kontrolnej okazało się, że Zuzia ma ogromne ciśnienie krwi w łuku aorty, bo w miejscu, gdzie kończyła się wszyta niedawno łata, zrobiło się przewężenie. Zrozpaczeni wróciliśmy do domu i czekaliśmy na konsylium lekarzy z kardiochirurgii, jakie dalej podejmą działania. Zdecydowali o operacji i wyznaczyli termin na marzec 2020 r. Niestety na dwa tygodnie przed terminem odwołali ją ze względu na ogłoszenie stanu epidemii w kraju. Po ponad tygodniu oczekiwania stwierdziliśmy, że tak nie może być, że nie możemy ryzykować życia naszej córeczki i dosłownie wywalczyliśmy przyjęcie do szpitala. Każdego dnia wyczekiwaliśmy na informację od lekarzy i kiedy po prawie miesiącu bezczynnego pobytu na oddziale straciliśmy już nadzieję, wyznaczono datę operacji. Przerażeni poprzednimi komplikacjami spodziewaliśmy się równie trudnego zabiegu, ale nasza dzielna wojowniczka poradziła sobie wzorowo!

  Po miesiącu spędzonym w szpitalu wróciliśmy do domu, chcąc jak najszybciej zapomnieć i móc cieszyć się szczęściem naszej rodziny. Niestety, znowu nie trwało to zbyt długo… Na wizycie pooperacyjnej w szpitalu okazało się, że Zuzia ma ogromnie wysokie ciśnienie tętnicze – na prawej ręce dochodziło do 150, na nodze zaś było bardzo niskie w porównaniu do ręki i wynosiło ok. 60. Nikt nie wiedział co się dzieje, pielęgniarki były pewne, że rękaw został źle założony. Lekarze zdecydowali o natychmiastowym cewnikowaniu serca. Okazało się, że w aorcie Zuzi po raz kolejny zrobiło się przewężenie i to spowodowało tak duże ciśnienie.

  Po zabiegu kardiolodzy od razu podjęli decyzję o następnym cewnikowaniu i wstawieniu stentu w aortę piersiową. Odbyło się ono 2 października 2020 r. Dowiedzieliśmy się też wtedy od lekarzy, że stenty u tak małych dzieci nie wystarczą jednak do końca życia, ale lekarze nie wiedzą co zrobić kiedy ten stent przestanie wystarczać. Postanowiliśmy więc skonsultować przypadek Zuzi z każdym polskim szpitalem, który mógłby pomóc naszej córce. Z kilku dostaliśmy odpowiedź, że mają taki sam pomysł na leczenie jak nasz szpital, z niektórych dostaliśmy odpowiedź, że nas nie przyjmą na oddział, a niektóre szpitale wcale się nie odezwały. Przy tamtym pobycie dotarło do nas to, co od dawna mówili lekarze. Zuzi nie da się wyleczyć… możemy jedynie przedłużać jej życie i poprawić jego jakość. Od tamtego czasu nauczyliśmy się cieszyć każdym dniem i walczyć o jak najlepszy rozwój naszej córeczki.

  Ile nieszczęść może unieść tak malutkie dziecko…

  5 lipca 2021 r. Zuzia przeszła planowane cewnikowanie serca. Byliśmy spokojni o jego przebieg, była w najlepszych kardiologicznych rękach, lekarze znali naszą córeczkę i wiedzieli, czego w jej serduszku mogą się spodziewać. Znowu los nam pokazał, jak bardzo się mylimy! W trakcie cewnikowania okazało się, że Zuzia ma tętniaka na aorcie o wielości około 2 cm! Usytuowany był on tuż nad stentem, a sam stent zarastał od środka. W trakcie zabiegu lekarze wyszli do nas i przedstawili nam dwie opcje: albo poszerzają stent i niszczą narośniętą tkankę, ale tym samym wzrasta ryzyko, że tętniak pęknie, a co za tym idzie córeczka już do nas nie wróci, albo nie robią nic, ale wtedy czas jej życia mocno się skróci. Wybraliśmy pierwszą opcję. Nawet nie potrafimy opisać tej ogromnej rozpaczy, ale też resztek nadziei tlącej się w sercu, że Zuzia i tym razem będzie walczyć z całych sił. Udało się! Poczuliśmy ogromną ulgę, ale jak to u nas bywa, radość trwała jeszcze krócej niż poprzednio…

  Następnego dnia usłyszeliśmy, że nasz szpital nie ma już pomysłów na ratowanie życia Zuzi i może wdrożyć jedynie leczenie paliatywne. Byliśmy przerażeni. Nasza córeczka ma tętniaka zagrażającego jej życiu, stent, który miał ją ratować zarasta, tętnice zaopatrujące mózg w tlen są zwężone, tętnice wieńcowe również są zbyt wąskie. Przez to wszystko serduszko naszej córki z coraz większą siłą musi pompować krew, więc przerasta, co może doprowadzić do jego niewydolności, a w konsekwencji do śmierci.

  Jedyna szansa na szczęśliwe życie Zuzi

  Zaczęliśmy szukać ratunku na całym świecie. Z pomocą przyszli nam lekarze z Bostonu, którzy specjalizują się w wadzie serca jaką ma Zuzia. Planują oni rekonstrukcję całego łuku aorty, wycięcie jak największej części stentu, poszerzenie tętnic płucnych, poszerzenie tętnic wieńcowych i tętnicy prawej podobojczykowej. Będzie to bardzo rozległa operacja, dokonają oni cudu, na który tyle czasu liczyliśmy i byliśmy pewni, że on już nigdy nie nastąpi. Jest to jedyna szansa na to, że Zuzia będzie żyła! Wszystko jest kwestią pieniędzy – operacja została wyceniona na 208 695 dolarów, tj. ok. 815 tys. zł. Nie jesteśmy w stanie za nią zapłacić, ale dla naszej córeczki zapukamy do każdych drzwi z błaganiem o pomoc! Jeśli to teraz czytasz i poruszyła Cię jej historia, prosimy wesprzyj nas w walce o to maleńkie życie, które tyle przeszło, tyle zniosło i wycierpiało. Wierzymy, że Zuzia wybrała nas na swoich rodziców, bo wiedziała, że udźwigniemy to i będziemy walczyć o nią do końca!

  Natalia i Maciej, rodzice


Słowa wsparcia

 1. Anonimowy Darczyńca

  Wszystko będzie pięknie

 2. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was kciuki!

 3. BSzR

  😇😇😇

 4. Sandra

  Trzymam kciuki słoneczko ❤️

 5. Anonimowy Darczyńca

  ❣💞

 6. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki

 7. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 8. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 9. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się Zuziu

 10. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!!!!

 11. Anonimowy Darczyńca

  Jesteście niesamowici!

 12. Aga S.-M.

  Kochani – powodzenia😍😍😍Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam ❤❤❤

 13. Izabela

  Trzymam kciuki

 14. Helen

  Będzie dobrze! Damy radę!

 15. Aga S.-M.

  Kochani – powodzenia😍😍😍Trzymam kciuki ❤❤❤
  Pozdrawiam serdecznie 😘😘😘

 16. Katarzyna

  Majac tak dzielnych Rodziców mala Wojowniczka da rade! Powodzenia!

 17. Anonimowy Darczyńca

  Dużo siły i pogody ducha! Wystarczy już złych wieści, czas na te dobre, czas na te najlepsze 🙂
  Powodzenia!

 18. Urszula

  Walczcie do końca i bądź dobrej myśli! Życzę Wam z całego serca zdrówka dla Waszej slicznej córeczki <3

 19. Anonimowy Darczyńca

  Wiara czyni cuda

 20. Anonimowy Darczyńca

  Wiara czyni cuda

 21. Marta

  trzymam kciuki za operację Zuzi!

 22. Anonimowy Darczyńca

  Wałcz Maluchu ! Trzymam kciuki! A Ciebie Mamo i Tato podziwiam za ta waleczność! Trzymajcie się. Uda się nie po to Ten na Górze tyle razy pomógł żeby teraz odpuścić!

 23. Mariusz K

  jesteśmy z wami ,napewno wszystko się uda.

 24. Patrycja

  <3

 25. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się.

 26. Anonimowy Darczyńca

  ❤️🥕❤️

 27. Sebastian Orzechowski

  Dużo szczęścia i zdrowia dla tej pięknej dziewczynki

 28. Anonimowy Darczyńca

  Zdróweczka Zuziu

 29. Agata Ostrów Biega

  Wnuczka Siwego musi dać radę! 😉

 30. Edzia

  Zuziu dasz radę Dziecinko, wierzę,ze po operacji będziesz mogła biegać, skakać i cieszyć się z każdego nowego dnia❤❤❤❤

 31. Anonimowy Darczyńca

  👍

 32. Justyna i Daniel S

  Zdrówka, Zuziu! 😘

 33. Ewa

  Musi być dobrze!

 34. Ewa

  Powodzenia

 35. piotrek

  Trzymamy kciuki, wspieramy i kierujemy swe myśli ku małej wojowniczce.

 36. Anonimowy Darczyńca

  Dajesz Zuzia! Buziaki!

 37. Maciej Ś

  Pomagam na ile mogę, trzymajcie się ciepło. Trzymam kciuki 😉

 38. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia.

 39. piotrek

  Trzymamy kciuki za małą wojowniczkę.

 40. Anonimowy Darczyńca

  Bóg z Wami!

 41. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 42. Danuta

  Życzę dużo wytrwałości, bo miłości i determinacji Wam nie brakuje ♥️🍀♥️🍀

 43. Magdalena

  Trzymajcie się! Będzie dobrze!

 44. Anonimowy Darczyńca

  Do boju, walczyć, nie poddawać!!!

 45. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was wszystkich kciuki. Zuziu, wytrzymaj, będziesz cieszyć się życiem.

 46. Ns

  Trzymam kciuki

 47. gazdaw

  Trzymaj się serduszko, będzie dobrze 🙂

 48. Anonimowy Darczyńca

  Będzie dobrze! Trzymaj się maluszku!

 49. Szary Kowalski

  Dla małego Cudeńka

 50. KGJZA

  Zuzieńko serduchem i modlitwą jesteśmy z Tobą! :*

 51. Szary Kowalski

  Zdrowia Cudeńko

 52. Ewa

  Trzymam kciuki!

 53. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!!

 54. Anonimowy Darczyńca

  Uda się!

 55. LK

  Kochani musicie być silni!

 56. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki Zuzia ♥️

 57. Marlena

  Trzymam kciuki

 58. Martyna Mazur

  Kochani , wszystko będzie dobrze ! Myślimy pozytywnie i działamy ! Udostępniałam i napisałam do moich znajomych i rodziny aby wpłacili ile mogą. Ściskam Was ❤️

 59. Anonimowy Darczyńca

  Dacie radę!

 60. Anonimowy Darczyńca

  ZDRÓWKA

 61. Marta

  Trzymaj się Aniołku ;* :* wierze, ze wszystko się uda a Ty Skarbie będziesz się jeszcze cieszyć szczęśliwym dzieciństwem :*

 62. Anonimowy Darczyńca

  Badz dzielna, Zuziu! Spieszymy Ci z pomoca!

 63. Bartosz

  Będzie dobrze, nie jesteście sami!

 64. Anonimowy Darczyńca

  Jesteśmy z Wami <3

 65. Anonimowy Darczyńca

  Będzie dobrze. Musi być

 66. Aleksandra Rosłon

  Trzymam kciuki!!!

 67. Asia

  Życzymy dużo siły do dalszej walki!

 68. Anastasiia

  Bożej pomocy🙏

 69. Tomek Rodakowski

  Pozdrawiam i trzymam kciuki!

 70. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 71. Góralka

  Zuziak damy radę 🙂

 72. Góralka

  Zuziak damy radę 🙂

 73. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was kciuki!

 74. Karolina

  Zuzia dasz radę jesteś silna 🙏🏻❤️

 75. Anonimowy Darczyńca

  Niech Bóg ma Cię w swojej opiece

 76. Anonimowy Darczyńca

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 77. Maciej

  Jeszcze Zuzia będzie rzucała auty jak jej tata.

 78. Krzysztof

  Musi być dobrze!

 79. Paulina

 80. Agata

  Wiara czyni cuda!

 81. Edyta i Maksymilian

  Wierze,że zbierzcie szybko pieniążki,żeby zrobić tą operacje dla córeczki…
  Wasza córeczka walczyła i będzie dalej walczyć,dla Was. Dużo zdrówka,będzie dobrze,musi być. Pozdrawiamy.

 82. Anonimowy Darczyńca

  Bedzie dobrze, trzymamy mocno kciuki ❤

 83. Domi

  Ściskam mocno!

 84. Natalia Pec.

  Wszystkiego dobrego ❣️

 85. Anonimowy Darczyńca

  Kochane Maleństwo ,wszystko będzie dobrze 😍

 86. Meg

  Walczymy!! 💪🏻

 87. Małgorzata

  Trzymamy kciuki!!

 88. Pawel

  wytrwałości

 89. A..a

  Na pewno wszystko się uda. Mocno trzymam kciuki.

 90. Agnieszka i Bartosz Zweryfikowany

  Trzymajcie się <3 Jeszcze będzie pięknie :-*

 91. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia!

 92. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  ❤️

 93. Bogdan

  WIARA ❤

 94. Anonimowy Darczyńca

  Jeszcze będzie dobrze…
  ;*

 95. Anonimowy Darczyńca

  Buziaki od Jasia i Wiktorka

 96. Radosław Stachacz

  Jesteśmy z Tobą Zuzia…Marcelinka Milenka i Ja Radek, niech Aniołowie prowadzą do Zwycięstwa!!

 97. Małgosia

  Wszystko się uda, a złe czasy miną

 98. KS Kierownik

  Będzie Dobrze!! Uda się wszystko!! Jesteśmy Wszyscy z Wami!!

 99. Anonimowy Darczyńca

  Zuziu wszystko będzie dobrze!

 100. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia!!

 101. Konrad

  Dużo zdrówka i szczęścia !!!

 102. Anonimowy Darczyńca

  Jesteście bardzo dzielni! 😚😚😚

 103. Marlena

  Trzymam kciuki z całego serducha i wierzę że Zuzi serduszko zostanie wyleczone i będzie wszystko dobrze ❤️❤️❤️Dużo sił dla rodziców, pozdrawiam serdecznie ☀️💖

 104. Dana i Stefan

  Zdrowiej Zuziu!

 105. Marta

  <3

 106. Bajkovitta

  od Basi

 107. Honorata

  Musi się udać! Trzymam kciuki mocno!!

 108. Wiktor

  Wspieram.

 109. Piotr

  Trzymajcie się cieplutko!

 110. Martyna

  Musi być dobrze!

 111. Łukasz

  Powodzenia

 112. Szymon

  Dużo zdrowia dla Zuzi! 😉💪

 113. Monia

  Trzymaj się Mała

 114. Ada

  Wspieram Serduszko

 115. Monia

  ✊✊

 116. Mateusz

  ❤️

 117. Szymon

  Trzymam kciuki. Na pewno się uda.

 118. Rafał

  Trzymajcie się, będzie dobrze.

 119. Ola

 120. Daga

  Wierzę, że się uda!

 121. Michał

  Z modlitwą o zdrowie

 122. Anonimowy Darczyńca

  Życze wytwałości w walce i powrotu do zdowia córki.

 123. Anonimowy Darczyńca

 124. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki razem z naszym czteromiesięcznym Wojtkiem

 125. Anonimowy Darczyńca

  Dacie radę 🙂 ściskam mocno

 126. Anonimowy Darczyńca

  Serduszko będzie pikac w rytmie czacza i kocham Was rodzice! Zbieramy! Siła 😍😍😍

 127. Anonimowy Darczyńca

  Damy radę!!!!

 128. Tomek

  Uda się napewno!

 129. Anonimowy Darczyńca

  Dużo siły dla Was!

 130. Michał

  Trzymam kciuki 👍🏻❤

 131. Aaa

  Trzymajcie się dzielnie! Będzie dobrze❤️

 132. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się ❤️❤️❤️
  Nie znam, ale gorąco trzymam kciuki

 133. Anonimowy Darczyńca

  Dużo siły! Trzymam kciuki

 134. Ola

  Dużo zdrowia, malutka ❤❤ walcz dzielnie

 135. Tomek

  Mam nadzieję, że szybko uda się zebrać kwotę, której potrzebujecie. Trzymajcie się!

 136. Trzymam mocno kciuki żeby sie udało wyleczyć Zuzię.

 137. Łukasz

  Powodzenia!

 138. Krzysiek

  Niech moc będzie z Wami

 139. Krzysiek DHL

  Trzymaj się dzielnie Zuzia!

 140. Mateusz

  Trzymam kciuki!

 141. Anonimowy Darczyńca

  Jesteśmy z Wami

 142. Mateusz

  Trzymamy kciuki.

 143. ArmiaZuziaczka

  Twoja Armia rośnie dziecinko tak jak nadzieja z każdą minutką

 144. Emilia

  Przytulam

 145. Emilia

  Tulę

 146. Anonimowy Darczyńca

  Dużo zdrówka!

 147. Emilia

  Tulę

 148. Maciej Skoczylas

  Powodzenia

 149. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 150. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się Aniołku❤️

 151. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia

 152. Anonimowy Darczyńca

  Będzie dobrze!

 153. Anonimowy Darczyńca

  Uda się!

 154. Anita Czaplinska

  Kochani jesteście bardzo dzielni! Dużo zdrówka dla Zuzi <3 przytulam

 155. Karolina

  Zdrowka ❤️

 156. Karolina

  Zdrowka ❤️❤️❤️

 157. Karolina

  zdrowka ❤️❤️❤️

 158. Zofia Zweryfikowany

  Zdrowiej Maluszku!

 159. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia ❤️

 160. Anonimowy Darczyńca

  🫂

 161. Ewa

  Będzie dobrze, musi być! Trzymam kciuki

 162. Dorota

  Powodzenia.

 163. Ewa

  Drodzy, będzie

  Drodzy, dziś biegałam z moja córka Klaudia ( dawnej Blus) i opowiadała mi o Zuzi i o Waszej inicjatywie. Sama wiem, jak cudownie jest mieć Córkę, wiec dokładam mała cegiełkę. Mocno trzymam kciuki za Maleńka i Wam życzę dużo siły! Musi być dobrze!

 164. Anonimowy Darczyńca

  Wszystko będzie dobrze 💖

 165. Piotr

  Z całego serca życzę aby córeczka była zdrowa!

 166. Piotr

  Z całego serca wierzę, że córeczka będzie zdrowa!

 167. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 168. Kasia

  Będę się modlić za maleńką Zuzie ❤

 169. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 170. Marta

  Trzymam za was kciuki bardzo, bardzo mocno . Dużo zdrowia dla Zuzi i siły dla was.

 171. Bogumił

  🙂

 172. Ewa

  Modlę się i trzymam kciuki! Jesteś dzielna Zuziu!

 173. Znajomi z Logistyki SGGW

  Trzymamy kciuki!

 174. Marcin

  Trzymam kciuki, na pewno się uda !

 175. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki!

 176. Ciocia

  Rośnij duża Zuzuleczku!❤️
  Mały, mały kurczaczku 🐥

 177. Ciocia Paula

  Rośnij duża Zuzuleczko!
  Moja mała koleżaneczko ❤️🐣

 178. Miłosz

  Jesteśmy z Tobą

 179. Karolina

  Modlę się o cud. Dużo wiary i siły

 180. Angelika

  Kochani jesteście dzielni!
  Mocno trzymam kciuki i modlę się za Waszą Kruszynkę. Wierzę, że jeszcze zaznacie spokoju rodzinnego domu wraz z Zuzią, a szpital przestanie być Waszym drugim domem.
  Pozdrawiam ciepło i udostępniam dalej.
  Angelika

 181. AM

  Trzymajcie się!!!! Jesteście dzielni. Wszystko będzie dobrze :*****

 182. Anonimowy Darczyńca

  🙏

 183. Adrianna

  Dużo zdrówka Zuzia

 184. Anonimowy Darczyńca

  Zdrówka

 185. zu & el Zweryfikowany

  Zuziu bądź dzielna i silna, będzie dobrze, dasz rabę❤️❤️❤️❤️❤️

 186. Mateusz Barański

  Dużo zdrowia, trzymajcie się

 187. Karola

  Nie może się nie udać ♡

 188. Karolina

  Trzymam kciuki za Was!

 189. Natalia

  Jestem z Wami

 190. Anna

  Powodzenia kruszynko ❤❤❤

 191. Piotr Zweryfikowany

  Mam ogromną nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie.
  Życzę ZDROWIA i wytrwałości.
  Piotr

 192. Anonimowy Darczyńca

  Połączmy dobre serca dla zdrowia i uśmiechu Zuzi 🙂

 193. Zuza

  Na start ❤️

 194. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zuzia trzymamy kciuki ❤

 195. Samanta

  Powodzenia malutka! Wiara czyni cuda wiec a serduszkiem tez się uda 😘

 196. Anonimowy Darczyńca

  Zdrowia maluszku

 197. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Z całego serca życzę aby się udało

 198. Anonim Zweryfikowany

  Jeszcze będzie pięknie..

 199. Anonimowy Darczyńca

  3mam kciuki

 200. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  3mam kciuki❤🤞

 201. Anonimowy Darczyńca

 202. Ola

  Ściskamy Was mocno !

 203. Kornelia Ziółkowska Zweryfikowany

  Trzymamy kciuki Zuziu!
  – Ziółki

 204. Anonimowy Darczyńca

  <3

 205. Grzegorz D Z

  Będzie dobrze.

 206. Anonimowy Darczyńca

  Zdrowka ! Trzymam kciuki! 💓

 207. Marta

  ❤️

 208. Paweł

  Będzie dobrze Zuziu 🙂

 209. Sss

  ❤️

 210. Aga

  Tel

 211. RW Zweryfikowany

  Będzie dobrze!

 212. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  ❤️❤️❤️

 213. Anonimowy Darczyńca

  Zuziu wyzdrowiejesz!!wierzymy mocno,dużo sił ,dobrych myśli dla całej Waszej Rodzinki!!💚💚

 214. Anonimowy Darczyńca

  Pomagam

 215. Ik

  Będzie jak być powinno👍😍

 216. Daniela Zweryfikowany

  Jestem z Wami, macie wielkie serca i olbrzymią premedytację w tej trudnej walce o małe serduszko….

 217. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

 218. Gregor

  Będzie dobrze ✊✊

 219. Łukasz

  Powodzenia !

 220. Małgorzata

  Wspieram 💗

 221. Anonimowy Darczyńca

  Wspieram💗

 222. Anonimowy Darczyńca

  WSPIERAM 💗

 223. Diana

  Жадаю бацькам Зузі хутчэй сконьчыць збор і зрабіць аперацыю, каб усё было ў Зузи добра! ♥️

 224. Agnieszka Zweryfikowany

  Urodzeni 13 darują podwójnie

 225. Arek Zweryfikowany

  Trzymam kciuki!

 226. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Jesteście wspaniałymi rodzicami! Zuzia nie mogła trafić lepiej 🙂

 227. Anonimowy Darczyńca

  🤗❤

 228. Iza 🏐 Zweryfikowany

  Zuzia jesteś niesamowita a Twoi rodzice są cudowni!

 229. Anonimowy Darczyńca

  Uda się! ❤️

 230. Regina Grabowska

  Niech Cię Pan Bóg błogosławi Kruszynko

 231. Barbara Zweryfikowany

  Trzymam kciuki

 232. Renata

  Zuziu aniołki czuwają nad Tobą, wyzdrowiejesz❤️

 233. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki mocno mocno! Niech wszystko się uda.

 234. Anonimowy Darczyńca

  Zdrówka dla malutkiej ❤️

 235. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymajcie się mocno nadzieji – ona umiera ostatnia. Błogosławieństwa Bożego na każdy cenny dzień Waszego życia. Pozdrawiam

 236. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Bede się modlić za Zuzię aby jak najszybciej kwota wie uzbierała.

 237. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymam kciku kruszynko 🙂

 238. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  <3

 239. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się!

 240. Marta

  Zdrówka. Wpłacone

 241. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się ciepło i powodzenia

 242. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia!

 243. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się malutka, dasz radę, buziaki

 244. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was kciuki

 245. Anonimowy

  Powodzenia!

 246. Cezary

  Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia.

 247. Asia

  Zuziu, jesteśmy z Tobą!

 248. Cezary Zweryfikowany

  Szybkiego powrotu do zdrowia.

 249. Robert

  Będzie dobrze. Niewiele mogę bo każdemu chcę po trochu dać ale coś dorzucam.
  Trzymaj się ślicznotko

 250. Stefan

  Walczcie

 251. Anonimowy Darczyńca

  Przymam kciuki że się uda 🤞

 252. Daria Zweryfikowany

  Trzymaj się Księżniczko!

 253. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wierzę że się uda 🙂

 254. Aneta Zweryfikowany

  Ostrołęccy restauratorzy wspierają Zuzię 💕

 255. Joanna Zweryfikowany

  Bądź dzielna Malutka!

 256. Magda Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za Zuzię!

 257. Konrad Zweryfikowany

  Jezu, Ty się tym zajmij!

 258. Anonimowy Darczyńca

 259. Andrzej

  W jedności siła. Prócz kasy obiecuję modlitwę.

 260. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  ❤️

 261. Trampki Żółte

  ❤️🤗

 262. Andrzej

  Trzymam kciuki za powodzenie operacji.

 263. Anonimowy Darczyńca

  Niech Cię Pan Bóg błogosławi i strzeże

 264. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Aniołku nie poddawaj się

 265. Krzysiek

  Jestem z Wami

 266. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wiara czyni Cuda. A one się zdarzają wciąż wokół nas.

 267. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymaj się Aniołku :*

 268. Basia

  Zuziu trzymaj się

 269. Anonimowy Darczyńca

  Problemy, które dawniej wydawały się nie do pokonania, dziś nie znaczą już nic…
  Będzie dobrze:)

 270. Marek

  Z życzeniami zdrowia.

 271. Cezary

  🤝

 272. Marek Zakrzewski

  Trzymaj się dzieciaku !!!

 273. Anonimowy Darczyńca

  Ogrom nieszczęść jaki spadł na Was i Wasze maleństwo jest niewyobrażalny. Jestem z Wami!. Walczcie, nie poddawajcie się, wierzę, że się Wam uda.

 274. Wojciech

  Trzymajcie się 🙂

 275. Mira z Oka Zweryfikowany

  Dziecinko dziękuję za dar jaki od ciebie otrzymalam. Kciuki trzymam💕

 276. Mira z Oka Zweryfikowany

  💕💕💕💕💕✊️💪

 277. Adrian Zweryfikowany

  Trzymam kciuki

 278. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia Zuzia 🙂

 279. Mira z Oka Zweryfikowany

  Dziekuję dziecino, że zmieniasz ludzi. Otwierasz ich na pomoc i dawanie nadziei ✊️

 280. Anonimowy Darczyńca

  Mam córkę Zuzię, także Zuzia dla Zuzi, bo to najukochańsze córki 🙂

 281. Anonimowy Darczyńca

  pomyślności

 282. Krystyna

  piękna dziewczynka. Pozdrawiam serdecznie.

 283. Kuba z Oka Zweryfikowany

  Ostroleka wspiera

 284. Anna

  Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło.

 285. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zdrowia I szczescia

 286. Anonimowy Darczyńca

  Niech słońce swieci dla Zuzi☀️

 287. Bartłomiej

  Wracaj do zdrowia mała wojowniczko! Jesteśmy z Tobą całym sercem 🙂

 288. Bartłomiej Zweryfikowany

  Nigdy nie przestawaj walczyć mała wojowniczko! Jesteśmy z Tobą całym sercem 🙂

 289. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wszystkiego najlepszego kruszynko.

 290. Artur

  Powodzenia Mała Wojowniczko! <3

 291. Mariusz

  Trzymaj się ZUZIA ! Będzie dobrze!

 292. Anonimowy Darczyńca

  Uda się !

 293. Bogdan Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za Ciebie Słoneczko. Wierzę , że się uda. 🙂

 294. Roman Zweryfikowany

  życzę zdrowego serduszka:)

 295. Anonimowy Darczyńca

  …wygrasz malutka!❤

 296. Ania Zweryfikowany

  Trzymaj się !

 297. BP Zweryfikowany

  Jezu, Ty się tym zajmij…

 298. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wierzę że będziedobrze

 299. Krzysztof

  Zdążymy, uda się!!!!

 300. Andrzej

  Niech Padre Pio uleczy tego Aniołka!!!

 301. Anonimowy Darczyńca

  wiara, nadzieja, miłość= życie.

 302. Alicja

  Kochani! wasza Zuzia wyzdrowieje!!!!

 303. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Dzielmy się chlebem, dzielmy się Niebem …

 304. Anonimowy Darczyńca

  WSPIERAM

 305. Wiesław

  Będzie dobrze

 306. anonimowy

  módl się z ufnością i wierz

 307. anonimowy

  módl się z ufnością i wierz

 308. michał

  powodzenia, nadzieja umiera ostatnia bo znajdzie się dusza bratnia co wspomoże nasze pragnienia

 309. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  oby się udało.

 310. Przemysław Aszyk Zweryfikowany

  Dużo zdrowia

 311. Bogdan

  Dołączam Zuzię do wieczornej modlitwy w jej intencji

 312. Maciej Zweryfikowany

  3 V się

 313. KasiaP Zweryfikowany

  Powodzenia:)

 314. Marcin

  Będzie dobrze

 315. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Jezus pragnie Cię całkowicie uzdrowić. On nigdy z Ciebie nie zrezygnuje, ani z zabiegania o Twoje zdrowie. Błogosławię Cię w Imieniu Jezusa.

 316. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 317. Anna

  Jezu Ty się tym zajmij

 318. Siostry Klaryski Zweryfikowany

  Zapewniamy o modlitwie. Szczęść Boże

 319. Bogdan

  Postaram się wspierać Zuzię modlitwą

 320. Anonimowy Darczyńca

  Zuziu – trzymaj się , a Rodzice – bądźcie dobrej myśli

 321. Bartosz Zweryfikowany

  Wszystko będzie dobrze

 322. Tomek1308 Zweryfikowany

  Walcz!!!

 323. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zuzia na pewno wyzdrowieje.

 324. Zbyszek Zweryfikowany

  Trzymaj się Zuziu 🙂

 325. Monika Zweryfikowany

  Trzymam kciuki.

 326. Marta Zweryfikowany

  Zuziu walcz ❤

 327. Michał Zweryfikowany

  Jezu ufam Tobie

 328. roman Zweryfikowany

  Powodzenia Zuzia 🙂

 329. Olga

  Zuziu, wszystkiego dobrego!

 330. Olga Zweryfikowany

  Wszystkiego dobrego!

 331. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zuziu jesteś Wielką Wojowniczką

 332. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  z modlitwą.

 333. Anonimowy Darczyńca

  Zdrówka Zuziu !

 334. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zdrówka Maleńka!

 335. Anna

  musi sie udac <3

 336. Anonimowy Darczyńca

  Całym sercem jestem z Tobą !!!

 337. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się

 338. Adam Zweryfikowany

  powodzenia

 339. Robert

  Trzymam kciuki

 340. Gabrysia

  Trzymaj się Maleńka!

 341. Anonimowy Darczyńca

  Uda sie!

 342. Anonimowy Darczyńca

  Niesamowite dziecko, niesamowicie dzielne, trzymam kciuki!

 343. Grzegorz

  Niech Matka Boża ma w swojej opiece Zuzię! Dużo zdrówka dla Córeczki!

 344. Anonimowy Darczyńca

  powodzenia

 345. Magda Zweryfikowany

  Trzymajcie się! <3

 346. St

  św. Zuzanno – módl się za nią

 347. Anonimowy Darczyńca

  Dużo Bożego błogosławieństwa dzieciaczku. Pomódlmy się o sukces

 348. patrycja

  <3

 349. Anonimowy Darczyńca

  Mocno ściskam kciuki, żeby się udało uratować Zuzię:):):)

 350. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Z modlitwą

 351. w2w2 szpec.expert

  trzymamy za Was!!!

 352. Aniela

  Śliczna gwiazdeczko niech się Pan Jezus Tobą zajmie, a Twój Anioł Stróż trzyma Cię w zdrowiu.

 353. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za szybką zbiórkę i operację!

 354. Włodek

  Będzie dobrze trzymajcie się pozdrawiam serdecznie_powodzenia

 355. Michał Zweryfikowany

  Powodzenia

 356. Mikołaj Zweryfikowany

  Powodzenia!

 357. Wiesław Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za Zuzie.

 358. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Pozdrawiamy. Trzymamy kciuki.

 359. Slawomir

  Niec Bog Wam blogoslawi w tych trudnych chwilach

 360. Dorota P Zweryfikowany

  Trzymamy mocno kciuki!

 361. Kinga Zweryfikowany

  Dużo zdrówka!

 362. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Powodzenia!

 363. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Bardzo mocno trzymam kciuki!

 364. Anonimowy Darczyńca

  Nie traćcie nadziei. Uda się !!!!

 365. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Życzę zdrówka 🙂

 366. Jadwiga

  Zuziu Wałcz maleńka. Babcia Julci

 367. Jan Zweryfikowany

  Modlę się w jej intencji

 368. Grzegorz

  Życzymy sukcesu w zbiórce i dużo zdrówka dla Zuzi

 369. Ryszard

  Jesteś bardzo dzielna Zuziu.

 370. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Good luck!

 371. Robert Zweryfikowany

  Życzę zdrowia i szczęścia Zuzi i jej rodzicom.

 372. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Z życzeniami powrotu do zdrowia

 373. Stwosz Zweryfikowany

  Boston … trzymamy kciuki

 374. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Modlę się za zdrowie Zuzi♥️

 375. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Życzę Ci dziecko wytrwałości i obyś jeszcze nie raz zadziwiła świat. Rodzice – dużo sił.

 376. Anonimowy Darczyńca

  Kochanie, walcz. Niech dobry Pan nasz Bóg ma Cię w opiece

 377. Jerzy Zweryfikowany

  Będzie dobrze

 378. Marek Zweryfikowany

  BÓG CIĘ KOCHA

 379. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  dużo zdrówka !

 380. Ewa

  Na pewno wszystko będzie dobrze!

 381. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wygrasz, wierzymy w ciebie!!!

 382. Agnieszka Zweryfikowany

  Trzymam mocno kciuki, Maleńka 🙂

 383. Julia Zweryfikowany

  Życzę dużo zdrówka !!!

 384. Zuza

  Za wysyłkę z licytacji

 385. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  módl się z ufnością i wierz

 386. Susdevelop Ewa Będźkowska Zweryfikowany

  Spektakl kochając Marszałka wspiera Zuzię biletami na sztukę. Wracaj do nas dziecino

Dodaj słowa wsparcia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzięki Wam zebraliśmy
926 316,74 PLN

Zuzia Bereza dziękuje z całego serca

Słowa wsparcia

 1. Anonimowy Darczyńca

  Wszystko będzie pięknie

 2. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was kciuki!

 3. BSzR

  😇😇😇

 4. Sandra

  Trzymam kciuki słoneczko ❤️

 5. Anonimowy Darczyńca

  ❣💞

 6. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki

 7. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 8. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 9. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się Zuziu

 10. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!!!!

 11. Anonimowy Darczyńca

  Jesteście niesamowici!

 12. Aga S.-M.

  Kochani – powodzenia😍😍😍Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam ❤❤❤

 13. Izabela

  Trzymam kciuki

 14. Helen

  Będzie dobrze! Damy radę!

 15. Aga S.-M.

  Kochani – powodzenia😍😍😍Trzymam kciuki ❤❤❤
  Pozdrawiam serdecznie 😘😘😘

 16. Katarzyna

  Majac tak dzielnych Rodziców mala Wojowniczka da rade! Powodzenia!

 17. Anonimowy Darczyńca

  Dużo siły i pogody ducha! Wystarczy już złych wieści, czas na te dobre, czas na te najlepsze 🙂
  Powodzenia!

 18. Urszula

  Walczcie do końca i bądź dobrej myśli! Życzę Wam z całego serca zdrówka dla Waszej slicznej córeczki <3

 19. Anonimowy Darczyńca

  Wiara czyni cuda

 20. Anonimowy Darczyńca

  Wiara czyni cuda

 21. Marta

  trzymam kciuki za operację Zuzi!

 22. Anonimowy Darczyńca

  Wałcz Maluchu ! Trzymam kciuki! A Ciebie Mamo i Tato podziwiam za ta waleczność! Trzymajcie się. Uda się nie po to Ten na Górze tyle razy pomógł żeby teraz odpuścić!

 23. Mariusz K

  jesteśmy z wami ,napewno wszystko się uda.

 24. Patrycja

  <3

 25. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się.

 26. Anonimowy Darczyńca

  ❤️🥕❤️

 27. Sebastian Orzechowski

  Dużo szczęścia i zdrowia dla tej pięknej dziewczynki

 28. Anonimowy Darczyńca

  Zdróweczka Zuziu

 29. Agata Ostrów Biega

  Wnuczka Siwego musi dać radę! 😉

 30. Edzia

  Zuziu dasz radę Dziecinko, wierzę,ze po operacji będziesz mogła biegać, skakać i cieszyć się z każdego nowego dnia❤❤❤❤

 31. Anonimowy Darczyńca

  👍

 32. Justyna i Daniel S

  Zdrówka, Zuziu! 😘

 33. Ewa

  Musi być dobrze!

 34. Ewa

  Powodzenia

 35. piotrek

  Trzymamy kciuki, wspieramy i kierujemy swe myśli ku małej wojowniczce.

 36. Anonimowy Darczyńca

  Dajesz Zuzia! Buziaki!

 37. Maciej Ś

  Pomagam na ile mogę, trzymajcie się ciepło. Trzymam kciuki 😉

 38. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia.

 39. piotrek

  Trzymamy kciuki za małą wojowniczkę.

 40. Anonimowy Darczyńca

  Bóg z Wami!

 41. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 42. Danuta

  Życzę dużo wytrwałości, bo miłości i determinacji Wam nie brakuje ♥️🍀♥️🍀

 43. Magdalena

  Trzymajcie się! Będzie dobrze!

 44. Anonimowy Darczyńca

  Do boju, walczyć, nie poddawać!!!

 45. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was wszystkich kciuki. Zuziu, wytrzymaj, będziesz cieszyć się życiem.

 46. Ns

  Trzymam kciuki

 47. gazdaw

  Trzymaj się serduszko, będzie dobrze 🙂

 48. Anonimowy Darczyńca

  Będzie dobrze! Trzymaj się maluszku!

 49. Szary Kowalski

  Dla małego Cudeńka

 50. KGJZA

  Zuzieńko serduchem i modlitwą jesteśmy z Tobą! :*

 51. Szary Kowalski

  Zdrowia Cudeńko

 52. Ewa

  Trzymam kciuki!

 53. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!!

 54. Anonimowy Darczyńca

  Uda się!

 55. LK

  Kochani musicie być silni!

 56. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki Zuzia ♥️

 57. Marlena

  Trzymam kciuki

 58. Martyna Mazur

  Kochani , wszystko będzie dobrze ! Myślimy pozytywnie i działamy ! Udostępniałam i napisałam do moich znajomych i rodziny aby wpłacili ile mogą. Ściskam Was ❤️

 59. Anonimowy Darczyńca

  Dacie radę!

 60. Anonimowy Darczyńca

  ZDRÓWKA

 61. Marta

  Trzymaj się Aniołku ;* :* wierze, ze wszystko się uda a Ty Skarbie będziesz się jeszcze cieszyć szczęśliwym dzieciństwem :*

 62. Anonimowy Darczyńca

  Badz dzielna, Zuziu! Spieszymy Ci z pomoca!

 63. Bartosz

  Będzie dobrze, nie jesteście sami!

 64. Anonimowy Darczyńca

  Jesteśmy z Wami <3

 65. Anonimowy Darczyńca

  Będzie dobrze. Musi być

 66. Aleksandra Rosłon

  Trzymam kciuki!!!

 67. Asia

  Życzymy dużo siły do dalszej walki!

 68. Anastasiia

  Bożej pomocy🙏

 69. Tomek Rodakowski

  Pozdrawiam i trzymam kciuki!

 70. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki!

 71. Góralka

  Zuziak damy radę 🙂

 72. Góralka

  Zuziak damy radę 🙂

 73. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was kciuki!

 74. Karolina

  Zuzia dasz radę jesteś silna 🙏🏻❤️

 75. Anonimowy Darczyńca

  Niech Bóg ma Cię w swojej opiece

 76. Anonimowy Darczyńca

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 77. Maciej

  Jeszcze Zuzia będzie rzucała auty jak jej tata.

 78. Krzysztof

  Musi być dobrze!

 79. Paulina

 80. Agata

  Wiara czyni cuda!

 81. Edyta i Maksymilian

  Wierze,że zbierzcie szybko pieniążki,żeby zrobić tą operacje dla córeczki…
  Wasza córeczka walczyła i będzie dalej walczyć,dla Was. Dużo zdrówka,będzie dobrze,musi być. Pozdrawiamy.

 82. Anonimowy Darczyńca

  Bedzie dobrze, trzymamy mocno kciuki ❤

 83. Domi

  Ściskam mocno!

 84. Natalia Pec.

  Wszystkiego dobrego ❣️

 85. Anonimowy Darczyńca

  Kochane Maleństwo ,wszystko będzie dobrze 😍

 86. Meg

  Walczymy!! 💪🏻

 87. Małgorzata

  Trzymamy kciuki!!

 88. Pawel

  wytrwałości

 89. A..a

  Na pewno wszystko się uda. Mocno trzymam kciuki.

 90. Agnieszka i Bartosz Zweryfikowany

  Trzymajcie się <3 Jeszcze będzie pięknie :-*

 91. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia!

 92. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  ❤️

 93. Bogdan

  WIARA ❤

 94. Anonimowy Darczyńca

  Jeszcze będzie dobrze…
  ;*

 95. Anonimowy Darczyńca

  Buziaki od Jasia i Wiktorka

 96. Radosław Stachacz

  Jesteśmy z Tobą Zuzia…Marcelinka Milenka i Ja Radek, niech Aniołowie prowadzą do Zwycięstwa!!

 97. Małgosia

  Wszystko się uda, a złe czasy miną

 98. KS Kierownik

  Będzie Dobrze!! Uda się wszystko!! Jesteśmy Wszyscy z Wami!!

 99. Anonimowy Darczyńca

  Zuziu wszystko będzie dobrze!

 100. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia!!

 101. Konrad

  Dużo zdrówka i szczęścia !!!

 102. Anonimowy Darczyńca

  Jesteście bardzo dzielni! 😚😚😚

 103. Marlena

  Trzymam kciuki z całego serducha i wierzę że Zuzi serduszko zostanie wyleczone i będzie wszystko dobrze ❤️❤️❤️Dużo sił dla rodziców, pozdrawiam serdecznie ☀️💖

 104. Dana i Stefan

  Zdrowiej Zuziu!

 105. Marta

  <3

 106. Bajkovitta

  od Basi

 107. Honorata

  Musi się udać! Trzymam kciuki mocno!!

 108. Wiktor

  Wspieram.

 109. Piotr

  Trzymajcie się cieplutko!

 110. Martyna

  Musi być dobrze!

 111. Łukasz

  Powodzenia

 112. Szymon

  Dużo zdrowia dla Zuzi! 😉💪

 113. Monia

  Trzymaj się Mała

 114. Ada

  Wspieram Serduszko

 115. Monia

  ✊✊

 116. Mateusz

  ❤️

 117. Szymon

  Trzymam kciuki. Na pewno się uda.

 118. Rafał

  Trzymajcie się, będzie dobrze.

 119. Ola

 120. Daga

  Wierzę, że się uda!

 121. Michał

  Z modlitwą o zdrowie

 122. Anonimowy Darczyńca

  Życze wytwałości w walce i powrotu do zdowia córki.

 123. Anonimowy Darczyńca

 124. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki razem z naszym czteromiesięcznym Wojtkiem

 125. Anonimowy Darczyńca

  Dacie radę 🙂 ściskam mocno

 126. Anonimowy Darczyńca

  Serduszko będzie pikac w rytmie czacza i kocham Was rodzice! Zbieramy! Siła 😍😍😍

 127. Anonimowy Darczyńca

  Damy radę!!!!

 128. Tomek

  Uda się napewno!

 129. Anonimowy Darczyńca

  Dużo siły dla Was!

 130. Michał

  Trzymam kciuki 👍🏻❤

 131. Aaa

  Trzymajcie się dzielnie! Będzie dobrze❤️

 132. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się ❤️❤️❤️
  Nie znam, ale gorąco trzymam kciuki

 133. Anonimowy Darczyńca

  Dużo siły! Trzymam kciuki

 134. Ola

  Dużo zdrowia, malutka ❤❤ walcz dzielnie

 135. Tomek

  Mam nadzieję, że szybko uda się zebrać kwotę, której potrzebujecie. Trzymajcie się!

 136. Trzymam mocno kciuki żeby sie udało wyleczyć Zuzię.

 137. Łukasz

  Powodzenia!

 138. Krzysiek

  Niech moc będzie z Wami

 139. Krzysiek DHL

  Trzymaj się dzielnie Zuzia!

 140. Mateusz

  Trzymam kciuki!

 141. Anonimowy Darczyńca

  Jesteśmy z Wami

 142. Mateusz

  Trzymamy kciuki.

 143. ArmiaZuziaczka

  Twoja Armia rośnie dziecinko tak jak nadzieja z każdą minutką

 144. Emilia

  Przytulam

 145. Emilia

  Tulę

 146. Anonimowy Darczyńca

  Dużo zdrówka!

 147. Emilia

  Tulę

 148. Maciej Skoczylas

  Powodzenia

 149. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 150. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się Aniołku❤️

 151. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia

 152. Anonimowy Darczyńca

  Będzie dobrze!

 153. Anonimowy Darczyńca

  Uda się!

 154. Anita Czaplinska

  Kochani jesteście bardzo dzielni! Dużo zdrówka dla Zuzi <3 przytulam

 155. Karolina

  Zdrowka ❤️

 156. Karolina

  Zdrowka ❤️❤️❤️

 157. Karolina

  zdrowka ❤️❤️❤️

 158. Zofia Zweryfikowany

  Zdrowiej Maluszku!

 159. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia ❤️

 160. Anonimowy Darczyńca

  🫂

 161. Ewa

  Będzie dobrze, musi być! Trzymam kciuki

 162. Dorota

  Powodzenia.

 163. Ewa

  Drodzy, będzie

  Drodzy, dziś biegałam z moja córka Klaudia ( dawnej Blus) i opowiadała mi o Zuzi i o Waszej inicjatywie. Sama wiem, jak cudownie jest mieć Córkę, wiec dokładam mała cegiełkę. Mocno trzymam kciuki za Maleńka i Wam życzę dużo siły! Musi być dobrze!

 164. Anonimowy Darczyńca

  Wszystko będzie dobrze 💖

 165. Piotr

  Z całego serca życzę aby córeczka była zdrowa!

 166. Piotr

  Z całego serca wierzę, że córeczka będzie zdrowa!

 167. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 168. Kasia

  Będę się modlić za maleńką Zuzie ❤

 169. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 170. Marta

  Trzymam za was kciuki bardzo, bardzo mocno . Dużo zdrowia dla Zuzi i siły dla was.

 171. Bogumił

  🙂

 172. Ewa

  Modlę się i trzymam kciuki! Jesteś dzielna Zuziu!

 173. Znajomi z Logistyki SGGW

  Trzymamy kciuki!

 174. Marcin

  Trzymam kciuki, na pewno się uda !

 175. Anonimowy Darczyńca

  Trzymamy kciuki!

 176. Ciocia

  Rośnij duża Zuzuleczku!❤️
  Mały, mały kurczaczku 🐥

 177. Ciocia Paula

  Rośnij duża Zuzuleczko!
  Moja mała koleżaneczko ❤️🐣

 178. Miłosz

  Jesteśmy z Tobą

 179. Karolina

  Modlę się o cud. Dużo wiary i siły

 180. Angelika

  Kochani jesteście dzielni!
  Mocno trzymam kciuki i modlę się za Waszą Kruszynkę. Wierzę, że jeszcze zaznacie spokoju rodzinnego domu wraz z Zuzią, a szpital przestanie być Waszym drugim domem.
  Pozdrawiam ciepło i udostępniam dalej.
  Angelika

 181. AM

  Trzymajcie się!!!! Jesteście dzielni. Wszystko będzie dobrze :*****

 182. Anonimowy Darczyńca

  🙏

 183. Adrianna

  Dużo zdrówka Zuzia

 184. Anonimowy Darczyńca

  Zdrówka

 185. zu & el Zweryfikowany

  Zuziu bądź dzielna i silna, będzie dobrze, dasz rabę❤️❤️❤️❤️❤️

 186. Mateusz Barański

  Dużo zdrowia, trzymajcie się

 187. Karola

  Nie może się nie udać ♡

 188. Karolina

  Trzymam kciuki za Was!

 189. Natalia

  Jestem z Wami

 190. Anna

  Powodzenia kruszynko ❤❤❤

 191. Piotr Zweryfikowany

  Mam ogromną nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie.
  Życzę ZDROWIA i wytrwałości.
  Piotr

 192. Anonimowy Darczyńca

  Połączmy dobre serca dla zdrowia i uśmiechu Zuzi 🙂

 193. Zuza

  Na start ❤️

 194. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zuzia trzymamy kciuki ❤

 195. Samanta

  Powodzenia malutka! Wiara czyni cuda wiec a serduszkiem tez się uda 😘

 196. Anonimowy Darczyńca

  Zdrowia maluszku

 197. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Z całego serca życzę aby się udało

 198. Anonim Zweryfikowany

  Jeszcze będzie pięknie..

 199. Anonimowy Darczyńca

  3mam kciuki

 200. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  3mam kciuki❤🤞

 201. Anonimowy Darczyńca

 202. Ola

  Ściskamy Was mocno !

 203. Kornelia Ziółkowska Zweryfikowany

  Trzymamy kciuki Zuziu!
  – Ziółki

 204. Anonimowy Darczyńca

  <3

 205. Grzegorz D Z

  Będzie dobrze.

 206. Anonimowy Darczyńca

  Zdrowka ! Trzymam kciuki! 💓

 207. Marta

  ❤️

 208. Paweł

  Będzie dobrze Zuziu 🙂

 209. Sss

  ❤️

 210. Aga

  Tel

 211. RW Zweryfikowany

  Będzie dobrze!

 212. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  ❤️❤️❤️

 213. Anonimowy Darczyńca

  Zuziu wyzdrowiejesz!!wierzymy mocno,dużo sił ,dobrych myśli dla całej Waszej Rodzinki!!💚💚

 214. Anonimowy Darczyńca

  Pomagam

 215. Ik

  Będzie jak być powinno👍😍

 216. Daniela Zweryfikowany

  Jestem z Wami, macie wielkie serca i olbrzymią premedytację w tej trudnej walce o małe serduszko….

 217. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

 218. Gregor

  Będzie dobrze ✊✊

 219. Łukasz

  Powodzenia !

 220. Małgorzata

  Wspieram 💗

 221. Anonimowy Darczyńca

  Wspieram💗

 222. Anonimowy Darczyńca

  WSPIERAM 💗

 223. Diana

  Жадаю бацькам Зузі хутчэй сконьчыць збор і зрабіць аперацыю, каб усё было ў Зузи добра! ♥️

 224. Agnieszka Zweryfikowany

  Urodzeni 13 darują podwójnie

 225. Arek Zweryfikowany

  Trzymam kciuki!

 226. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Jesteście wspaniałymi rodzicami! Zuzia nie mogła trafić lepiej 🙂

 227. Anonimowy Darczyńca

  🤗❤

 228. Iza 🏐 Zweryfikowany

  Zuzia jesteś niesamowita a Twoi rodzice są cudowni!

 229. Anonimowy Darczyńca

  Uda się! ❤️

 230. Regina Grabowska

  Niech Cię Pan Bóg błogosławi Kruszynko

 231. Barbara Zweryfikowany

  Trzymam kciuki

 232. Renata

  Zuziu aniołki czuwają nad Tobą, wyzdrowiejesz❤️

 233. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki mocno mocno! Niech wszystko się uda.

 234. Anonimowy Darczyńca

  Zdrówka dla malutkiej ❤️

 235. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymajcie się mocno nadzieji – ona umiera ostatnia. Błogosławieństwa Bożego na każdy cenny dzień Waszego życia. Pozdrawiam

 236. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Bede się modlić za Zuzię aby jak najszybciej kwota wie uzbierała.

 237. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymam kciku kruszynko 🙂

 238. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  <3

 239. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się!

 240. Marta

  Zdrówka. Wpłacone

 241. Anonimowy Darczyńca

  Trzymajcie się ciepło i powodzenia

 242. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia!

 243. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się malutka, dasz radę, buziaki

 244. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam za Was kciuki

 245. Anonimowy

  Powodzenia!

 246. Cezary

  Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia.

 247. Asia

  Zuziu, jesteśmy z Tobą!

 248. Cezary Zweryfikowany

  Szybkiego powrotu do zdrowia.

 249. Robert

  Będzie dobrze. Niewiele mogę bo każdemu chcę po trochu dać ale coś dorzucam.
  Trzymaj się ślicznotko

 250. Stefan

  Walczcie

 251. Anonimowy Darczyńca

  Przymam kciuki że się uda 🤞

 252. Daria Zweryfikowany

  Trzymaj się Księżniczko!

 253. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wierzę że się uda 🙂

 254. Aneta Zweryfikowany

  Ostrołęccy restauratorzy wspierają Zuzię 💕

 255. Joanna Zweryfikowany

  Bądź dzielna Malutka!

 256. Magda Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za Zuzię!

 257. Konrad Zweryfikowany

  Jezu, Ty się tym zajmij!

 258. Anonimowy Darczyńca

 259. Andrzej

  W jedności siła. Prócz kasy obiecuję modlitwę.

 260. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  ❤️

 261. Trampki Żółte

  ❤️🤗

 262. Andrzej

  Trzymam kciuki za powodzenie operacji.

 263. Anonimowy Darczyńca

  Niech Cię Pan Bóg błogosławi i strzeże

 264. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Aniołku nie poddawaj się

 265. Krzysiek

  Jestem z Wami

 266. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wiara czyni Cuda. A one się zdarzają wciąż wokół nas.

 267. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymaj się Aniołku :*

 268. Basia

  Zuziu trzymaj się

 269. Anonimowy Darczyńca

  Problemy, które dawniej wydawały się nie do pokonania, dziś nie znaczą już nic…
  Będzie dobrze:)

 270. Marek

  Z życzeniami zdrowia.

 271. Cezary

  🤝

 272. Marek Zakrzewski

  Trzymaj się dzieciaku !!!

 273. Anonimowy Darczyńca

  Ogrom nieszczęść jaki spadł na Was i Wasze maleństwo jest niewyobrażalny. Jestem z Wami!. Walczcie, nie poddawajcie się, wierzę, że się Wam uda.

 274. Wojciech

  Trzymajcie się 🙂

 275. Mira z Oka Zweryfikowany

  Dziecinko dziękuję za dar jaki od ciebie otrzymalam. Kciuki trzymam💕

 276. Mira z Oka Zweryfikowany

  💕💕💕💕💕✊️💪

 277. Adrian Zweryfikowany

  Trzymam kciuki

 278. Anonimowy Darczyńca

  Powodzenia Zuzia 🙂

 279. Mira z Oka Zweryfikowany

  Dziekuję dziecino, że zmieniasz ludzi. Otwierasz ich na pomoc i dawanie nadziei ✊️

 280. Anonimowy Darczyńca

  Mam córkę Zuzię, także Zuzia dla Zuzi, bo to najukochańsze córki 🙂

 281. Anonimowy Darczyńca

  pomyślności

 282. Krystyna

  piękna dziewczynka. Pozdrawiam serdecznie.

 283. Kuba z Oka Zweryfikowany

  Ostroleka wspiera

 284. Anna

  Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło.

 285. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zdrowia I szczescia

 286. Anonimowy Darczyńca

  Niech słońce swieci dla Zuzi☀️

 287. Bartłomiej

  Wracaj do zdrowia mała wojowniczko! Jesteśmy z Tobą całym sercem 🙂

 288. Bartłomiej Zweryfikowany

  Nigdy nie przestawaj walczyć mała wojowniczko! Jesteśmy z Tobą całym sercem 🙂

 289. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wszystkiego najlepszego kruszynko.

 290. Artur

  Powodzenia Mała Wojowniczko! <3

 291. Mariusz

  Trzymaj się ZUZIA ! Będzie dobrze!

 292. Anonimowy Darczyńca

  Uda się !

 293. Bogdan Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za Ciebie Słoneczko. Wierzę , że się uda. 🙂

 294. Roman Zweryfikowany

  życzę zdrowego serduszka:)

 295. Anonimowy Darczyńca

  …wygrasz malutka!❤

 296. Ania Zweryfikowany

  Trzymaj się !

 297. BP Zweryfikowany

  Jezu, Ty się tym zajmij…

 298. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wierzę że będziedobrze

 299. Krzysztof

  Zdążymy, uda się!!!!

 300. Andrzej

  Niech Padre Pio uleczy tego Aniołka!!!

 301. Anonimowy Darczyńca

  wiara, nadzieja, miłość= życie.

 302. Alicja

  Kochani! wasza Zuzia wyzdrowieje!!!!

 303. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Dzielmy się chlebem, dzielmy się Niebem …

 304. Anonimowy Darczyńca

  WSPIERAM

 305. Wiesław

  Będzie dobrze

 306. anonimowy

  módl się z ufnością i wierz

 307. anonimowy

  módl się z ufnością i wierz

 308. michał

  powodzenia, nadzieja umiera ostatnia bo znajdzie się dusza bratnia co wspomoże nasze pragnienia

 309. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  oby się udało.

 310. Przemysław Aszyk Zweryfikowany

  Dużo zdrowia

 311. Bogdan

  Dołączam Zuzię do wieczornej modlitwy w jej intencji

 312. Maciej Zweryfikowany

  3 V się

 313. KasiaP Zweryfikowany

  Powodzenia:)

 314. Marcin

  Będzie dobrze

 315. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Jezus pragnie Cię całkowicie uzdrowić. On nigdy z Ciebie nie zrezygnuje, ani z zabiegania o Twoje zdrowie. Błogosławię Cię w Imieniu Jezusa.

 316. Anonimowy Darczyńca

  Trzymam kciuki

 317. Anna

  Jezu Ty się tym zajmij

 318. Siostry Klaryski Zweryfikowany

  Zapewniamy o modlitwie. Szczęść Boże

 319. Bogdan

  Postaram się wspierać Zuzię modlitwą

 320. Anonimowy Darczyńca

  Zuziu – trzymaj się , a Rodzice – bądźcie dobrej myśli

 321. Bartosz Zweryfikowany

  Wszystko będzie dobrze

 322. Tomek1308 Zweryfikowany

  Walcz!!!

 323. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zuzia na pewno wyzdrowieje.

 324. Zbyszek Zweryfikowany

  Trzymaj się Zuziu 🙂

 325. Monika Zweryfikowany

  Trzymam kciuki.

 326. Marta Zweryfikowany

  Zuziu walcz ❤

 327. Michał Zweryfikowany

  Jezu ufam Tobie

 328. roman Zweryfikowany

  Powodzenia Zuzia 🙂

 329. Olga

  Zuziu, wszystkiego dobrego!

 330. Olga Zweryfikowany

  Wszystkiego dobrego!

 331. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zuziu jesteś Wielką Wojowniczką

 332. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  z modlitwą.

 333. Anonimowy Darczyńca

  Zdrówka Zuziu !

 334. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Zdrówka Maleńka!

 335. Anna

  musi sie udac <3

 336. Anonimowy Darczyńca

  Całym sercem jestem z Tobą !!!

 337. Anonimowy Darczyńca

  Trzymaj się

 338. Adam Zweryfikowany

  powodzenia

 339. Robert

  Trzymam kciuki

 340. Gabrysia

  Trzymaj się Maleńka!

 341. Anonimowy Darczyńca

  Uda sie!

 342. Anonimowy Darczyńca

  Niesamowite dziecko, niesamowicie dzielne, trzymam kciuki!

 343. Grzegorz

  Niech Matka Boża ma w swojej opiece Zuzię! Dużo zdrówka dla Córeczki!

 344. Anonimowy Darczyńca

  powodzenia

 345. Magda Zweryfikowany

  Trzymajcie się! <3

 346. St

  św. Zuzanno – módl się za nią

 347. Anonimowy Darczyńca

  Dużo Bożego błogosławieństwa dzieciaczku. Pomódlmy się o sukces

 348. patrycja

  <3

 349. Anonimowy Darczyńca

  Mocno ściskam kciuki, żeby się udało uratować Zuzię:):):)

 350. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Z modlitwą

 351. w2w2 szpec.expert

  trzymamy za Was!!!

 352. Aniela

  Śliczna gwiazdeczko niech się Pan Jezus Tobą zajmie, a Twój Anioł Stróż trzyma Cię w zdrowiu.

 353. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za szybką zbiórkę i operację!

 354. Włodek

  Będzie dobrze trzymajcie się pozdrawiam serdecznie_powodzenia

 355. Michał Zweryfikowany

  Powodzenia

 356. Mikołaj Zweryfikowany

  Powodzenia!

 357. Wiesław Zweryfikowany

  Trzymam kciuki za Zuzie.

 358. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Pozdrawiamy. Trzymamy kciuki.

 359. Slawomir

  Niec Bog Wam blogoslawi w tych trudnych chwilach

 360. Dorota P Zweryfikowany

  Trzymamy mocno kciuki!

 361. Kinga Zweryfikowany

  Dużo zdrówka!

 362. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Powodzenia!

 363. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Bardzo mocno trzymam kciuki!

 364. Anonimowy Darczyńca

  Nie traćcie nadziei. Uda się !!!!

 365. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Życzę zdrówka 🙂

 366. Jadwiga

  Zuziu Wałcz maleńka. Babcia Julci

 367. Jan Zweryfikowany

  Modlę się w jej intencji

 368. Grzegorz

  Życzymy sukcesu w zbiórce i dużo zdrówka dla Zuzi

 369. Ryszard

  Jesteś bardzo dzielna Zuziu.

 370. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Good luck!

 371. Robert Zweryfikowany

  Życzę zdrowia i szczęścia Zuzi i jej rodzicom.

 372. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Z życzeniami powrotu do zdrowia

 373. Stwosz Zweryfikowany

  Boston … trzymamy kciuki

 374. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Modlę się za zdrowie Zuzi♥️

 375. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Życzę Ci dziecko wytrwałości i obyś jeszcze nie raz zadziwiła świat. Rodzice – dużo sił.

 376. Anonimowy Darczyńca

  Kochanie, walcz. Niech dobry Pan nasz Bóg ma Cię w opiece

 377. Jerzy Zweryfikowany

  Będzie dobrze

 378. Marek Zweryfikowany

  BÓG CIĘ KOCHA

 379. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  dużo zdrówka !

 380. Ewa

  Na pewno wszystko będzie dobrze!

 381. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  Wygrasz, wierzymy w ciebie!!!

 382. Agnieszka Zweryfikowany

  Trzymam mocno kciuki, Maleńka 🙂

 383. Julia Zweryfikowany

  Życzę dużo zdrówka !!!

 384. Zuza

  Za wysyłkę z licytacji

 385. Anonimowy Darczyńca Zweryfikowany

  módl się z ufnością i wierz

 386. Susdevelop Ewa Będźkowska Zweryfikowany

  Spektakl kochając Marszałka wspiera Zuzię biletami na sztukę. Wracaj do nas dziecino

Dodaj słowa wsparcia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *