Diana (ur.13.10.2005 r.) ma czterokończynowy niedowład, wynikający z mózgowego porażenia dziecięcego. Jest dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie, ruchowo, ponadto cierpi na refluks żołądkowo-przełykowy i padaczkę lekooporną.

Padaczka

Dziewczynka porusza się na wózku i jest zupełnie uzależniona od osób trzecich. Najgorsze są jednak ataki padaczki, występujące wielokrotnie w ciągu dnia. Ich intensywność można złagodzić jedynie rehabilitacją. Dziewczynka potrzebuje ćwiczyć kilka razy w tygodniu, niestety koszty są ogromne – ok. 1000 zł/miesiąc.

Ciężka sytuacja finansowa rodziny

“Nasza obecna sytuacja finansowa jest bardzo zła i niestety nie stać nas na prywatną rehabilitację dla naszej córki, a terminy na NFZ są bardzo odległe, dlatego też jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o pomoc finansową. Ja, jako mama, zapewniam córce całodobową opiekę, jestem tylko dla niej, co wiąże się z tym, że nie mogę podjąć żadnej pracy. Mąż zarabia minimalną płacę krajową, jest nam bardzo ciężko utrzymać rodzinę, żyjemy z miesiąca na miesiąc. Większość pensji męża przeznaczamy na pampersy, leki dla naszej córki, które musi brać codziennie, a z pozostałych pieniędzy niestety nie starczyłoby nam nawet na kilkudniową rehabilitację. Wierzę, że przy Państwa pomocy uda nam się zapewnić najlepszą opiekę i jej stan będzie mógł się polepszyć.”
Teresa Sobania

Dane do przelewu

Fundacja Mam serce ul. Dereniowa 10/91 02-776 Warszawa Nazwa banku: Millennium Bank Numer konta: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325 Tytuł przelewu: Diana Sobania

Płatność online

2015-kalendarz2019

Dzięki wsparciu naszych stałych Darczyńców od października 2015 r. opłacamy comiesięczną rehabilitację Diany w wysokości 1 000 zł.

Przekazaliśmy:

46 920 PLN

CEL:

Rehabilitacja